آلاچیق از جمله فضاهای خودمانی و دلنشین است که برای برگزاری یک دورهمی خودمانی بسیار مناسب و دلچسب است. این مجموعه امکاناتی از جمله تاب، آشپزخانه کامل، چایی ساز، باربیکیو، سرویس بهداشتی، حمام، اتاق استراحت، سرای سنتی، آتشکده حرفه ای، رقص نور و آب نما را دارا می باشد.

گروه بندی
فضای بیرونی - آلاچیق
امکانات سرویس بهداشتی، حمام، اتاق استراحت، سرای سنتی، آتشکده، تاب، آشپزخانه کامل، چایی ساز، باربیکیو حرفه ای،رقص نور ، آب نما
 

آلاچیق 


طراحی الاچیق برای محوطه بیرونی ویلاهای لوکس دقیقا به اندازه دکوراسیون داخلی مهم و مورد توجه است. جانمایی یک آلاچیق برای ایجاد فضای دورهمی خودمانی علاوه برسایر امکانات از جمله  استخر رو باز ، زمین ورزش و محوطه بازی کودکان و بزگسالان که جنبه بازی و سرگرمی دارند، مهم و اساسی است. 

آلاچیق مجموعه رویال هالیدی به صورت کاملا کاربردی و اصولی طراحی شده و از یک نشیمن زیبا و راحت برخوردار است.

نور محوطه و جانمایی چراغ های آن به صورت حرفه ای و کاملا مهندسی شده تعبیه شده است، به گونه ای که یک فضای دلنشین را در شب برای شما رقم بزند. شما در این آلاچیق یک محوطه روشن ودر عین حال زیبا را پیش رو خواهید داشت.

علاوه بر طراحی نور و روشنایی محوطه آلاچیق، شما از امکانات سرویس بهداشتی، حمام، اتاق استراحت، سرای سنتی، آتشکده، تاب، آشپزخانه کامل، چایی ساز، باربیکیو حرفه ای، رقص نور، آب نما برخوردار هستید.  

دیدگاه‌ها و نظرات کاربران

فرم ارسال نظر
5/5 1 0 0