طراحی زمین اختصاصی برای بازی بزرگسالان و کودکان در داخل خود مجموعه با تجهیزات مناسب و امن، تجربه بازی های گروهی و فردی را برای مهمانان رقم می زند. زمین کودکان : شامل تاب، سرسره، چرخ و فلک، تاب خانواده زمین بزرگسالان : شامل پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت

گروه بندی       
فضای بیرونی - زمین بازی 
امکانات تاب، سرسره، چرخ و فلک، تاب خانواده -  پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت 
 

زمین بازی 

یکی دیگر از نکاتی که در ارتباط با امکانات این ویلای تفریحی در اختار مهمانان گذاشته شده، وجود فضای مخصوص بازی است. در طراحی ویلا از همان ابتدا، بخشی از محوطه برای این کار اختصاص داده شده و وسایل و تجهیزات پارکی برای این قسمت به صورت جداگانه تعبیه شده است.
 

زمین بازی بزرگسالان:

وسایل بازی که برای این محوطه در نظر گرفته شده شامل پینگ پنگ، فوتبال دستی و دارت است. که می تواند تجربه بازی های گروهی و فردی را برای مهمانان رقم بزند.
 

زمین بازی کودکان :

تنها بزرگسالان قرار نیست تعطیلات خوبی سپری کنند. بچه ها هم در این تعطیلات سهم دارند. بنابراین نباید آنها را فراموش کرد.
شما به خوبی می دانید که مهم ترین موضوعی که در تجهیزات زمین بازی کودکان باید در نظرگرفته شود، امنیت است. ارتفاع وسایل بازی موضوعی است که در پارک های شهری و در قسمت بازی خردسالان همواره به آن توجه شده است و در این مجموعه هم رعایت استانداردهای لازم  در این خصوص صورت گرفته است. 

وسایل بازی این قسمت شامل تاب، سرسره، چرخ و فلک و تاب خانواده است . والدین می توانند با خیالی آسوده شاهد تفریح فرزندانشان در محوطه ویلا باشند.

دیدگاه‌ها و نظرات کاربران

فرم ارسال نظر
5/5 1 0 0